Skip to main content

ING Bank Śląski

ING Bank Śląski jest częścią holenderskiej grupy finansowej ze 150 letnią tradycją, która w Polsce jest obecna od lat 90-tych ubiegłego stulecia.

ingIch hasło to „ Zarządzaj swoimi pieniędzmi tak jak Ci wygodnie”. To motto ma pełne pokrycie w faktach. ING Bank Śląski to bowiem prawdziwy prekursor w bankowości mobilnej. Nagradzany za to w wielu prestiżowych konkursach, m.in. w rankingu tygodnika Newsweek w kategoriach „Bankowość Mobilna” oraz „Bank w Internecie”. Ale bank to nie same konkursy, tu muszą obronić się jego produkty. One na pewno Was nie zawiodą.

Program Smart Saver zmusi do korzystnego oszczędzania nawet największego lekkoducha. Każdy przelew lub płatność kartą spowodują, że na Twoim rachunku oszczędnościowym odłożą się drobne kwoty oprocentowane na całe 3% do kwoty 5 tys złotych. Możesz je przelać na Twoje osobiste konto w każdej chwili. Oszczędzasz nawet o tym nie myśląc proste i sprytne.

Pożyczki w ING

Paleta pożyczek na bardzo korzystnych warunkach. Przykładowo pożyczkę internetową na sumę od 1 do 60 tysięcy weźmiesz bez wychodzenia z domu i bez żadnych zaświadczeń. Wystarczy, że na Twoje konto w ING Bank Online będą przychodziły regularne wpływy.

Bardzo ciekawa oferta karty przedpłaconej nawet dla osób nie będących klientami banku. Kartę tą zasilamy określoną kwotą i możemy dokonywać zakupów, wypłacać pieniądze z bankomatów ING bezpłatnie oraz wypłacać pieniądze z punktów Cashback bez prowizji. Produktem tym mogą posługiwać się już młodzi ludzie od 13 roku życia, jest to więc doskonałe rozwiązanie dla nowoczesnego kieszonkowego lub wyjazdów kolonijnych.

ING Bank Śląski to nowoczesna bankowość naprawdę na wysokim poziomie, w którym każdy znajdzie coś dla siebie, a potężna grupa finansowa stojąca za bankiem zapewnia stabilność i bezpieczeństwo naszych pieniędzy i inwestycji w niepewnych czasach kryzysu.